Home / Lajme / Kronika e zezë / Gjendet një fëmijë njëvjeçar i vdekur në Kërçovë

Gjendet një fëmijë njëvjeçar i vdekur në Kërçovë

Një foshnje 1 vjeçe është gjetur pa jetë mbrëmë në shtëpinë e Z.T në fshatin Kleonec të Kërçovë.

Sipas Makfax, rasti është paraqitur në polici rreth orës 20.45 nga ana e një mjeku. Policia më pas ka konstatuar se tek foshnja me inicialet N.T ka pasur lëndime në trup dhe i ka rrjedhur gjak nga veshët. Prindërit e foshnjes ka në me nevoja të veçanta.

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *