Home / Lajme / Kronika e zezë / Gjendet një person pa shenja jete

Gjendet një person pa shenja jete

Nga raporti 24 orësh i Policisë së Kosovës është bërë e ditur se të shtunën në Kamenicë është gjetur pa shenja jete një person i gjinisë mashkullore. Policia e ka cilësuar si vdekje të dyshimtë.

Më pas trupi i pa jetë është dërguar për obduksion.

Njoftimi i plotë i policisë:

Kamenicë 20.05.2017 – NN. Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se në nje objekt është gjetur pa shenja jete viktima mashkull K/Shqiptar, vdekjen e të cilit e ka konstatuar ekipi mjekësor. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML. për obduksion.

Gjithashtu lexo

Rrahje masive në Shkup

Në një restorant në rrugën “Bosnja dhe Hercegovina” në Shkup ka ndodhur një rrahje mes …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *