Home / Lajme / Kronika e zezë / Gjendet një serb pa shenja jete në Mitrovicë

Gjendet një serb pa shenja jete në Mitrovicë

Një serb është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Mitrovicë. Në vend të ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe ekipi i ndihmës së shpejtë, të cilët kanë konstatuar se viktima nuk ka shenja jete.

 

Rasti ka ndodhur në rrugën “Aleksë Santiq” , të dielën rreth orës 17:55.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *