Home / Lajme / Kronika e zezë / Gjuan me armë në aheng, arrestohet

Gjuan me armë në aheng, arrestohet

Në Vushtrri, në rrugën “Balli Kombëtar” është arrestuar i dyshuari mashkull pasi i njëjti në një aheng familjar kishte shtënë me armë zjarri.

Nga i dyshuari është konfiskuar një armë AK-47 e cila dyshohet të jetë përdorur në rast, njofton Klan Kosova.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar dy gëzhoja 7.65 mm derisa me urdhër të prokurorit pas inicimit të rastit i dyshuari është liruar.

Gjithashtu lexo

Dy fëmijë mbyten në liqenin e Shkodrës

Burime nga policia thanë se rreth orës 16:00, ka ardhur një telefonatë në Sallën Operative …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *