Home / Showbiz / Gold Ag heq dorë nga muzika (Foto)

Gold Ag heq dorë nga muzika (Foto)

Gold Ag ka njoftuar së fundmi miqtë dhe fansat e tij se do të largohet nga pjesmarrja nëpër koncerte.

Ky vendim i reperit erdhi për shkak të muajit të Ramazanit,

Goldi ka bërë me dije që për gjatë këtij muaji ai nuk do të marrë pjesë në asnjë koncert, vetëm nëse bëhet fjalë për ndonjë mbrëmje humanitare.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *