Home / Lajme / Kronika e zezë / Golf-i del nga rruga, dy të lënduar(Foto)

Golf-i del nga rruga, dy të lënduar(Foto)

Një aksident ka ndodhur sot në fshatin Bukosh të Vushtrrisë. Sipas dëshmitarëve nga vendi i ngjarjes vetura e tipit Golf II ka dal nga rruga për të rënë në përroin e fshatit.

KosovaPress mëson se në këtë aksident dy persona janë lënduar dhe janë dërguar në spital.

Në bazë të fotografive që dëshmitarët i kanë dërguar në redaksinë e KosovaPress-it shihet se në aksident nuk ka të përfshirë vetura tjera përveç Golf-it.

Gjithashtu lexo

28 vjeçarja shqiptare që u dogj në azil, vetë ia vuri flakën objektit

Gruaja 28-vjeçare nga Shqipëria, e cila u gjet e vdekur pas shpërthimit të zjarrit në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *