Home / Lajme / Kronika e zezë / Grabitet me armë një kompani në Tiranë

Grabitet me armë një kompani në Tiranë

Një kompni private është grabitur me armë në orët e para të mëngjesit në Tiranë. Burime nga policia e Tiranës kanë komunikuar se rreth orës 05:45, në autostradën Tiranë – Durrës, një kompani private nga hyrja e pasme e saj janë future dy persona të armatosur të cilët kanë hapur kasafortën duke marë 10 milionë lekë të vjetra , si dhe sistemin e regjistrimit të kamerave të sigurisë.

Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve të kësaj vepre penale.

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *