Home / Lajme / Kronika e zezë / Grabitet një bastore në Shkup

Grabitet një bastore në Shkup

Një autor i panjohur i armatosur mbrëmë ka grabitur bastoren në qendrën tregtare “Skopjanka” në Shkup.

MPB-ja informon se autori me kërcënim me armë i ka marrë paratë nga qarkullimi ditor, pas çka ka ikur në drejtim të panjohur. Merren masa për gjetjen e vjedhësit dhe për zbardhjen e plotë të rastit.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *