Home / Showbiz / Grida Duma dhe Majlinda Bregu…Pse nuk duhen super femrat e PD-së

Grida Duma dhe Majlinda Bregu…Pse nuk duhen super femrat e PD-së

Ato janë dy nga femrat më të lakuara brenda strukturave të partisë më të madhe opozitare në vend.

Bëhet fjalë për Majlinda Bregu dhe Grida Dumëm që mesa duket nuk kanë një marrëdhënie shumë miqësore.

Duma ka thënë në emisonin ‘Mos i fol shoferit’ se Majlinda Bregu më ka mbështetur në disa raste, atëherë kur duhej.

‘Marrëdhënia jonë mund të cilësohet një raport korrekt pune, por asgjë që ka të bëjë me miqësinë.’ Në politikë është shumë e vështirë të kesh miq, ka thënë Duma.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *