Home / Showbiz / Grida Duma tregon pse nuk lind fëmijë tjetër (Foto)

Grida Duma tregon pse nuk lind fëmijë tjetër (Foto)

Anëtarja e partisë demokratike,  Grida Duma ka qenë e ftuar në emisionin ‘Mos i fol shoferit’ me aktoren Rudina Dembacaj.

Grida ka folur si filim për rolin e saj si nënë. Ajo u pyet pse nuk ka sjellë në jetë një fëmijë të dytë.

Grida është nënë e një djali 12 vjeç dhe shpjeg se arsyeja që ajo nuk ka një tjetër fëmijë nuk ka të bëjë me ndryshimet në fizikun e saj. Problemet me kilet ikam pasur para se të sillja në jetë djalin.

‘Mendoj se fëmijët sot janë një përgjegjësi ekonomike. Nuk dua që djali im ta nisë jetën nga zero, pa i lënë ne asnjë bazë. Darjeli është egoist dhe nuk ndjen për momentin nevojën për një motër apo vëlla.’ka shpjeguar Grida.

Gjithahstu ajo ka pohuar se për të paguar studimet e saj i është dashur të bëjë përkthime që në moshën 19 vjeç.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *