Home / Lajme / Gruaja gëlltiti 7000 dollarë, shkaku i burrit – mjekët i nxorën nga stomaku vetëm 5700 dollarë (Foto/Video)

Gruaja gëlltiti 7000 dollarë, shkaku i burrit – mjekët i nxorën nga stomaku vetëm 5700 dollarë (Foto/Video)

Një grua gëlltiti 7,000 dollarë amerikanë në një përpjekje të dëshpëruar për të fshehur paratë e gatshme nga bashkëshorti i saj, pasi ajo zbuloi se ai e kishte mashtruar.

 Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për kolumbianen Sandra Milena Almeida, e cila thuhet se gëlltiti paratë, të gjitha nga 100 dollarë.

Gruaja thuhet se kishte fshehur paratë e gatshme, të cilat u kursyen për një pushim, në shtëpinë e çiftit.

Ditën tjetër Almeida, nga Piedecuesta, Kolumbia verilindore, u nxitua në spital me dhimbje të rënda të barkut.

Ajo nuk u tha mjekëve për paratë, por x-rrezet treguan dhjetëra “objekte” në stomakun dhe zorrën e saj.

Mjekët në Spitalin Universitar të Santander në Bucaramanga arritën të “kursejnë” 5700 dollarë pas pastrimit dhe tharjes së tyre në sallën operative.

Juan Pablo Serrano, kirurgu kryesor në spital, tha se fillimisht ata mendonin se zonja Almeida kishte diçka tjetër në stomak, pasi objektet në imazhet me rreze X ishin të ngjashme me çanta të narkotikëve.

“Monedhat ishin në gjendje të mirë, por pjesa tjetër e parave u humb për shkak të lëngjeve gastrike”, ka thënë ai. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *