Home / Lajme / Rajon / Gruaja me urdhër mbrojtje, por burri i shkon në lokal dhe e terrorizon në sy të djalit

Gruaja me urdhër mbrojtje, por burri i shkon në lokal dhe e terrorizon në sy të djalit

Policia e Sarandës ka arrestuar në flagrancë shtetasin Dhimitër Xhollo, 29 vjeç, banues në fshatin Dërmish, pasi dje dyshohet se ka shkuar në një lokal pranë vendit të quajtur “Ura e Kranesë”, vend në të cilin gjendej bashkëshortja e tij me fëmijën e tyre dhe ka tentuar t’i marrë me forcë djalin, në një kohë kur kjo e fundit është e pajisur ne Urdhër Mbrojtjeje.

policia-rrugore-te-dehur-1024x785

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprën penale “Veprime në kundërshtim me vendimin e Gjykatës” parashikuar nga neni 321 i Kodit Penal.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *