Home / Lajme / Botë / Gruaja shokohet nga mesazhet që i shkruan dashnorja burrit të saj (FOTO)

Gruaja shokohet nga mesazhet që i shkruan dashnorja burrit të saj (FOTO)

I kishte premtuar dashnores se do ndahej nga gruaja, dashnorja kishte shpresa se do ndahej edhe pse kishte shoqe gruan e tij, por ai e mashtronte vazhdimisht.

Gruaja kap mesazhet dhe mbetet e shokuar dhe i bëri publike në INTv.

Gjithashtu lexo

Nga shtatori çerdhet me dy ndërrime, ja oraret

Nga shtatori çerdhet do të fillojnë të punojnë me dy ndërrime. Kështu njoftoi sot ministra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *