Home / Sport / Guardiola dhe Mourinho në ‘luftë’ për Jamesin

Guardiola dhe Mourinho në ‘luftë’ për Jamesin

James Rodriguez është bërë një emër i nxehtë për afatin kalimtar veror.

Mesfushori kolumbian po përjeton një sezon më shumë lëkundje te Real Madridi, ku në shumicën e kohës është një rezervistë, por që e tregon vetën shpeshherë kur inkuadrohet në lojë.

Klasi dhe aftësitë e tij, por edhe situata e komplikuar te “Mbretërit” ka bërë që shumë klube të vihen pas shërbimeve të tij, ku ndër më të interesuarat janë skuadrat angleze.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *