Home / Showbiz / Hailey Baldwin kthehet në shtëpi (FOTO)

Hailey Baldwin kthehet në shtëpi (FOTO)

Hailey Baldwin është kthyer në New York.

Modelja 20-vjeçare është kthyer në qytet pas një udhëtimi në Monako, Francë për disa ngjarje atje, transmeton Klan Kosova.

Hailey mori pjesë në disa premiera në Festivalin e Filmit të Kanës, zbukuroi qilimin në amfAR Gala 2018 dhe gjeti kohë edhe për miken e saj më të mirë, Kendall Jenner.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *