Home / Lajme / Rajon / hodhi makinën që po drejtonte, tip Audi RS 7 në lumin Valbonë, zbulohet misteri

hodhi makinën që po drejtonte, tip Audi RS 7 në lumin Valbonë, zbulohet misteri

Një ngjarje mjaft e çuditshme ka ndodhur paraditen e të shtunës në Valbonë.

Një vajzë që sipas dëshmitarëve është nga Tropoja, hodhi makinën që po drejtonte, tip Audi RS 7 në lumin Valbonë.

Audi12 (1)

Automjeti ishte me targa zviceriane dhe dëshmitarët shprehen se makina ishte e marrë me qira (leasing) dhe ka qenë vetë vajza e cila me dëshirën dhe ndërgjegjien e saj e ka futur në lumë për ta testuar.

Madje sipas informacioneve që raporton “jetaoshqef”, makina ka qenë e marrë me qira nga një kompani dhe jo nga vetë vajza.

Në vijim keni shumë foto nga vendngjarja si dhe videon e momentit kur makina e shtrenjtë nxirret nga lumi.

 

Audi12

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *