Home / Kryesoret / Huligani që përgjaki Selën ka sulmuar edhe gjykatësen hetuese

Huligani që përgjaki Selën ka sulmuar edhe gjykatësen hetuese

Krimineli që ushtroi dhunë ndaj kryetarit të LR-PDSH, Ziadin Selës, Toni Trajkovski ka sulmuar edhe gjykatësen hetuese. Kjo është bërë e  ditur nga portali dokaz, i cili shkruan se dhunuesi që sulmoi brutalisht Selën, në Gjykatën Themelore në Shkup ka sulmuar edhe gjykatësen, e cila po heton rastin. Por policia ka ndërhyrë dhe se ai më pas me furgonin e policisë është dërguar në Shutkë. (INA)

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *