Home / Lajme / Rajon / I bie tezga mbi kokë një vajze në sheshin ‘Zahir Pajaziti’, dërgohet në QKUK

I bie tezga mbi kokë një vajze në sheshin ‘Zahir Pajaziti’, dërgohet në QKUK

Një vajzë ka marrë lëndime dhe është alivanosur pasi i ka rënë një tezgë metali në kokë.

Incidenti ka ndodhur në sheshin ‘Zahir Pajaziti’ në Prishtinë. Në vendngjarje ka dalë edhe ndihma e shpejtë, ku pas ndihmës së parë në vendngjarje, viktima është transportuar për në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës (QKUK), shkruan GazetaMetro.

Dëshmitarë të pranishëm në vendngjarje kanë bërë të ditur se incidenti ka ndodhur rreth orës 13:00.

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *