Home / Lajme / Kronika e zezë / Tragjedi: I morën traktorin gjyshit e ranë në kanal, vdes 10- vjeçari, shpëtojnë dy kushurinjtë

Tragjedi: I morën traktorin gjyshit e ranë në kanal, vdes 10- vjeçari, shpëtojnë dy kushurinjtë

Një fëmijë 10- vjeçar ka humbur jetën mesditen e sotme pasi i kishte marrë gjyshit Zetorin, përfundoi në kanal.
 
10- vjeçari me inicialet N.N. së bashku me dy kushërinjtë e tij duke drejtuar një Zetor në pronësi të gjyshit të tyre që ishte pranë banesës i fikur,  pasi kishin përshkruar rreth 700-800 metra rrugë, kanë rënë në një kanal me ujë.
 
Fatkeqësisht humbi jetën 10- vjeçari me inicialet N.N e ndërsa dy kushërinjtë e tij A.Ll. 11 vjeç, N.N. 10 vjeç dhe L.Ll.11 janë plagosur lehtë.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *