Home / Kryesoret / I riu futet në lokal dhe qëllon veten me pistoletë

I riu futet në lokal dhe qëllon veten me pistoletë

Një i ri nga Tirana ka tentuar që të vetëvritet me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në zonën e Vishnjës, ku një 28-vjeçar rreth orës 15:30 ka tentuar ti japë fund jetës.

Sipas policisë, se i riu me inicialet F.Ll., është futur në tualetin e lokalit dhe ka qëlluar mbi veten me pistoletë.

 Mësohet se ai është Fatjon Llusha.

Plumbi i ka shkaktuar plagë në kokë. 28-vjeçari është dërguar me urgjencë në spitalin Ushtarak.

Në vendngjarje kanë mbërritur edhe forcat e policinë, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Gjithashtu lexo

Aksidentohen dy autobusë dhe dy makina, 15 të lënduar në Strumicë

15 persona janë lënduar dje në një aksident rrugor në rrugën lokale në fshatin Bansko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *