Home / Lajme / Kronika e zezë / I riu nga Rahoveci vetëvritet “pas një keqkuptimi me prindërit e tij”

I riu nga Rahoveci vetëvritet “pas një keqkuptimi me prindërit e tij”

Një 18 vjeçar nga fshati Radostes i Komunës së Rahovecit, është vetëvrarë.

 

N.Z. i lindur në vitin 1999 është gjetur në shtëpinë e tij i varur dhe është dërguar menjëherë ne Spitalin rajonal në Gjakovë ku mjekët kanë konstatuar vdekjen.

Sipas informatave të para të KosovaPressit, ai ka bërë vetëvrasje pas një keqkuptimi me prindërit e tij.

Trupi i tij është dërguar pastaj në obduksion.

Gjithashtu lexo

28 vjeçarja shqiptare që u dogj në azil, vetë ia vuri flakën objektit

Gruaja 28-vjeçare nga Shqipëria, e cila u gjet e vdekur pas shpërthimit të zjarrit në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *