Home / Lajme / Maqedoni / Ibrahimi: Sela, ecën në rrugën e Ali Ahmetit (Foto)

Ibrahimi: Sela, ecën në rrugën e Ali Ahmetit (Foto)

Ish-deputeti dhe aktualisht zyrtar i PDSH-së, Orhan Ibrahimi, në profilin e tij në Facebook, ka kritikuar kryetarin e LR-PDSH-së, Ziadin Sela,

 

Ibrahimi thotë se dikur Ali Ahmeti u quajt kriminel, vrasës e tradhëtar duke aluduar te Sela, e që ky i fundit duke i thirrur në rrugën e Arbër Xhaferit, ndërsa sipas Ibrahimit, Sela me deklaratat e mbrëmshme del që ‘revolucionari’ paska qenë në rrugën e Ahmetit.

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *