Home / Lajme / Maqedoni / Identifikohen edhe 25 huliganë tjerë. Lëshohen fletë-arreste

Identifikohen edhe 25 huliganë tjerë. Lëshohen fletë-arreste

Ministria e Punëve të Brendshme (MPB) ka intensifikuar identifikimin e personave që mbrëmjen e 27 prillit, sulmuan deputetët e Parlamentit të Maqedonisë.

Gazeta KOHA merr vesh se vetëm dy ditët e fundit, janë lëshuar fletë-arreste për 25 persona, për të cilët MPB tashmë ka siguruar dëshmi se janë pjesë e huliganëve që rrahën deputetët dhe hynë dhunshëm në Parlamentin e Maqedonisë. Identifikimi i personave tjerë vazhdon, ndërkohë që ditëve në vijim pritet fletë-arreste tjera.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *