Home / Lajme / Maqedoni / Iftari në burgun e Idrizovës (FOTO)

Iftari në burgun e Idrizovës (FOTO)

Kështu çelet iftari në burgun e Idrizovës. Siç shihet në foto, tavolina nuk është edhe aq e shprazur ka mish dhe pije.tipik një iftarë i goxha i mirë.

Fotografinë e ka dërguar njëri nga të burgosurit.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *