Home / Kuriozitete / Iguana vs gjarpërinjtë, videoja që do ju bëjë të mbani frymën

Iguana vs gjarpërinjtë, videoja që do ju bëjë të mbani frymën

Është një video që do t’ju bëjë të mbani frymën deri në minutën e fundit.

Ka fituar çmimin Bafta tv. Iguana lufton me një mori gjarpërinjsh të cilët kërkojnë ta përpijnë.

Një betejë për jetë a vdekje. Kush do të fitojë? Shikoni videon.

 

Gjithashtu lexo

Gjeni se cili prej fëmijëve në foto është vajzë dhe zbuloni çfarë do të thotë përgjigjja për ju

Mund t’ju duket një test i thjeshtë, por që zbulon disa tipare të personalitetit tuaj. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *