Home / Showbiz / Ilda Bejleri ‘po ia luan’ reperit Capital T?

Ilda Bejleri ‘po ia luan’ reperit Capital T?

A thua “senet s’jan qysh po duken”?

Është e vështirë të kërkojmë në këngët e Capital-it dhe të gjejmë një këngë që nuk është pritur mirë nga publiku.

Suksesi i Trimit është rritur me hapa gjigant dhe shpesh herë është përfolur për jetën e tij private, por gjëra zyrtare nuk kemi pasur asnjëherë.

Spekulimi i radhës ka të bëjë me morderatoren e njohur, Ilda Bejleri. Kjo e fundit ka postuar një foto në Instagram krah reperit nën hashtagun #psemalunlojën dhe ka nxitur shumë dyshime se mes tyre mund të ketë diçka.

Mund të jetë thjesht një promovim i hitit të fundit të Capitalit, “Pse po ma lun lojën”, por duke gjykuar nga fotoja, do të ishin një çift simpatik.

Image

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *