Home / Kryesoret / Ilir Meta uron besimtarët mysliman për muajin e shenjtë të Ramazanit

Ilir Meta uron besimtarët mysliman për muajin e shenjtë të Ramazanit

Me rastin e fillimit të muajit të shenjtë të Ramazanit, Kryetari I Kuvendit të Shqipërisë Ilir Meta uron të gjithë besimtarët myslimanë për një agjërim të lehtë dhe të shëndetshëm! Ai uron që ky muaj i sakrificës të sjellë në zemrat e tyre më shumë dashuri për njëri-tjetrin, më shumë paqe sociale dhe besim, më shumë gëzim në familjet e tyre dhe shëndet e më shumë solidaritet për të gjithë ata që sot ndjejnë nevojë për më shumë vëmëndje, përkujdesje e përkushtim.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *