Home / Showbiz / Infermierja i jep fëmijës vëllain e porsalindur, por ndodh diçka e papritur (VIDEO)

Infermierja i jep fëmijës vëllain e porsalindur, por ndodh diçka e papritur (VIDEO)

Infermierja i jep fëmijës vëllain e porsalindur, por ndodh diçka e papritur (VIDEO)
Vëllai i vogël sapo ka lindur dhe infermierja ia jep foshnjen vëllai të madh për ta njohur.
Jo menjëherë por foshnja sapo fillon të qajë, vëllai i madh terrorizohet dhe reagon në këtë mënyrë.
Ja pamjet ne videon me poshte:

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *