Home / Kryesoret / Ish-truproja e Mijallkovit pjesëmarrës në sulmin ndaj deputetëve (FOTO)

Ish-truproja e Mijallkovit pjesëmarrës në sulmin ndaj deputetëve (FOTO)

Nga fotografitë e regjistruara nga zhvillimet e 27 prillit në Kuvend, mes huliganëve shihet edhe një nga ish-truprojet e ish-shefit të shërbimit sekret DSK, Sasho Mijallkov, shkruan portali faktor.

Ai duhet në shkallët e brendshme të Kuvendit, duke u ngjitur drejt press- qendrës ku ishin deputetët e LSDM, BDI dhe Aleancës për Shqiptarët. Deri tani sipas portalit faktor, nuk dihet ende se MPB a ka identifikuar këtë person dhe a do të thirret në bisedë për të sqaruar mundësinë e involvimit të tij në incidentet në Kuvend.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *