Home / Lajme / Kronika e zezë / Ishte denoncuar si e zhdukur, gjendet e vdekur pas një jave 60 vjeçarja

Ishte denoncuar si e zhdukur, gjendet e vdekur pas një jave 60 vjeçarja

Gjashtëdhjetë vjeçarja Ibedet Mendaroska nga Kërçova, i cili një javë më parë ishte larguar nga shtëpia e saj rreth mesditës, sot gjendet i vdekur në ujërat e një lumi, në afërsi të deponisë së egër të qytetit.

Trupi i të ndjerës e bllokuar në një degë, e ka vënë re një kalimtar që alarmoi të afërmit dhe stacionin policor në Kërçovë.

 Gjatë ditës së sotme në vend ngjarje dolën prokuroria dhe ekipet e policisë, për të përcaktuar se cila është arsyeja e vdekjes së gruas.

Përndryshe trupi i pajetë ishte me rroba, dhe ishte e njëjta e cila ishte larguar nga shtëpia e saj I.M të martën e kaluar.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *