Home / Lajme / Rajon / Ja çka duhet të bëjnë ata njerëz që nuk e agjërojnë Ramazanin

Ja çka duhet të bëjnë ata njerëz që nuk e agjërojnë Ramazanin

Këtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show, janë hoxha i njohur nga Obiliqi, Behar Mjekiqi si dhe Njomza Emini, të cilat janë kandidate për deputete në Kuvendin e Kosovës.

Sikurse herave edhe gjatë këtij emisioni ka pasur plot momente interesante. Nga hoxha Behar Mjekiqi dhe Njomza Emini ka pasur deklarata interesante për publikun, përcjellë Gazeta NewBorn.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *