Home / Kryesoret / Ja çka thotë Abdilaqim Ademi për ministrat dhe zv/kryeministrat e rinj

Ja çka thotë Abdilaqim Ademi për ministrat dhe zv/kryeministrat e rinj

Pasi mbrëm BDI i zyrtarizoi ministrat dhe zëvendëskryeministrat e rinj, lideri i BDi-së, Ali Ahmeti, menjëherë ka ardhur edhe urimi nga Abdilaqim Ademi, sekretar i përgjithshëm i BDI-së dhe ish-ministër i Arsimit.

“Urime Zëvendeskryeministrave dhe Ministrave të emëruar nga BDI-ja. Dalshi faqebardhë!”, shkruan Ademi.

 

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *