Home / Showbiz / Ja kë zgjodhi publiku të nxjerrë nga shtëpia e Big Brother (Foto)

Ja kë zgjodhi publiku të nxjerrë nga shtëpia e Big Brother (Foto)

Ky është çifti që është zgjedhur të largohet nga Big Brother.

Gastare dhe Adnandi përfundojnë aventurën e tyre në shtëpinë e Big Brother vetëm dy javë.

Publiku votoi më pak për të vazhduar lojën për çmimin e madh pikërisht këtë çift.

Gastarja dhe Adnandi u futën në Big Brother dy javë më parë. Gjatë javës, Gastarja u bë protagoniste me një gjë të pazakontë. Ajo kërkoi të kryente testin e shtatzënisë, që në përfundim rezultoi negative.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *