Home / AutoTech / Ja koleksioni i veturave të Neymar (Video)

Ja koleksioni i veturave të Neymar (Video)

Futbollisti brazilian Neymar, duket se është një adhurues i madh i veturave të shpejta dhe luksoze.
 Ai në koleksionin e tij ka vetura mjaft të shtrenjta, ndërsa ajo me çmimin më të lartë është Ferrari 458 Spider, që e arrin shumën prej 290 mijë dollarëve.
Më poshtë mund të shihni videon me koleksionin e veturave të Neymar.

Gjithashtu lexo

Apple nxjerr në treg iPod Touch me 32GB dhe 126GB, shikoni detajet

Më parë gjatë ditës është thënë se Apple kishte vendosur t’i heqë nga qarkullimi modelet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *