Home / Showbiz / Ja ku po e kalojnë vikendin Ermali, Ami dhe Joeli (Foto)

Ja ku po e kalojnë vikendin Ermali, Ami dhe Joeli (Foto)

Çifti Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë një ndër çiftet e shoubizit vendor që nuk njihen për ndonjë skandal në lidhjen e tyre.
Në llogarinë e tij zyrtare në Instagram, Ermali ka publikuar një foto në të cilën shihen në plazh bashkë me Amin dhe Joelin e vogël, shkruan lajmi.net.

Ata kanë zgjedhur që këtë vikend ta kalojnë së bashku nën rrezet e diellit të bregdetit shqiptar.

“Dhe jetuan të lumtur përgjithmonë…😍😍😍” shkruan Ermali sipër fotos.

Komentet nga ndjekësit e tij ishin të shumta, shumica prej tyre i cilësonin si familje e mrekullueshme Ermalin, Amin dhe djalin e tyre.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *