Home / Kryesoret / Ja kush e vrau me gjashtë plumba Hazbi Idrizin -(VIDEO)

Ja kush e vrau me gjashtë plumba Hazbi Idrizin -(VIDEO)

Sot një ngjarje e rëndë ka tronditur gjithë rajonin e Bogovinës por edhe gjithë Maqedonin, pas vrasjes së kryetarit të Bogovinës, Hazbi Idrizi.
Vrasjen e kryetarit e ka kryer ish punonjësi  i Komunës së Bogovinës, i cili tani është i lënduar në kokë dhe është transferuar në Shkup. Tani për tani ende nuk dihen motiviet e kësaj ngjarje makabre.
Personi në fjalë ka gjuajtur gjithë plumbat në pistoletë, dhe duke i shkaktuar plagë të rënda kryetarit të Bogovinës. Vrasja është kryer në një kafe në Bogovinë./Tv Koha/
https://www.youtube.com/watch?v=ao1QgxwPC3Y&feature=youtu.be

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *