Home / Showbiz / Ja kush nuk e lejoi Adelina Ismailin të bënte këngë për Adem Jasharin (Foto)

Ja kush nuk e lejoi Adelina Ismailin të bënte këngë për Adem Jasharin (Foto)

Këngëtarja Adelina Ismaili, po mbetet një nga emrat më të përfolur të muzikës shqiptare. Kohët e fundit këngëtarja ka hapur arkivat dhe po tregon momente nga karriera e saj e më hershme.

Këtë herë Adelina, ka folur për këngën “Uragan Çohen Krenaret”, që sipas saj i kushtohej UÇK’së dhe komandantit Adem Jashari, ndërsa ka treguar se këtë këngë nuk e kishin lejuar ta regjistronte në Tiranë, transmeton Magazina.al

Këngëtarja nuk ka permendur emra se kush ishin ata që ia kishin ndaluar regjistrimin e këngës për Adem Jasharin në vitin 1998, por ka treguar se ishin “disa kosovarë”.

Gjithashtu, përmes një shkrimi në facebook, Adelina ka paralajmëruar gjithë fansat e saj se do të rikthehet shumë shpejt në skenë.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *