Home / Showbiz / Ja nën muzikën e cilës këngëtare argëtohet Fjolla Morina

Ja nën muzikën e cilës këngëtare argëtohet Fjolla Morina

Janë kolege dhe po del që kanë raporte të mira.

Të paktën kështu ka lënë të nënkuptohet Fjolla Morina, e cila në veturën e saj po dëgjonte këngën më të re të Leonora Jakupit “Pa asnjë dyshim”.

Ajo ka xhiruar disa video të cilat i ka publikuar në profilin e saj të Instagramit, duke i bërë tag edhe Leonorës.

Kolegia e saj solli një këngë të re, mirëpo Fjolla Morina ende nuk ka paralajmëruar ndonjë projekt të ri për këtë verë.

Andaj, le te kënaqet nën tingujt e muzikës së shoqes! /Prive.al

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *