Home / Kryesoret / Ja si do të jetë moti sot në Maqedoni

Ja si do të jetë moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira mesatare dhe jo i qëndrueshëm si dhe me kushte për mot të ligë lokal.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 9 deri 16 gradë, kurse gjatë ditës prej 15 deri 23 gradë Celsius.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *