Home / Sport / Ja tek cili klub mund të transferohet Ozil

Ja tek cili klub mund të transferohet Ozil

Mesut Ozil nuk është i lumtur tek Arsenali dhe kjo tashmë nuk është më diçka që nuk dihet. Shumë klube të mëdha janë vënë pas tij, por emri më i fundit do t’iu surprizojë. Ajo është Fenerbahçe,

Gjiganti turk ndonëse nuk mund të transferojë lojtarë, por shpreson që të arrijë një parakontratë me lojtarin.

Nëse Arsenal nuk shkon në Champions mesfushori pritet të largohet që në verë.

Gjithsesi Fener tashmë ka pasur bisedime me klubin dhe lojtarin.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *