Home / Kryesoret / Janë siguruar paratë për blerjen e banesës për Fetahun nga Tetova (Video)

Janë siguruar paratë për blerjen e banesës për Fetahun nga Tetova (Video)

Në fytyrën e Fetahut të vogël  është kthyer buzëqeshja.

Pas kronikës të Tv21 për Fetain e vogël, banesa e vogëlushit tani duket kështu. Sapo është publikuar storia për këtë familje skamnore ndihmat kanë nisur të vijnë nga të gjitha anët.

Në ndihmë për të blerë banesën sot ka ardhur edhe shoqta Jetimat e ballkanit. Deri në mes të ditës paratë e banesës u siguruan.

Fetahu tani është me i lumtur. Ëndrrat e vogëlushit ngadal po realizohen Ai shpreson që një ditë do të bëhet zot i vetvetes, që të kujdeset për shtëpinë dhe familjen e tij.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *