Home / Showbiz / Jeta e Vesës si nënë dhe bashkëshorte (VIDEO)

Jeta e Vesës si nënë dhe bashkëshorte (VIDEO)

Ishte aktive që fëmijë me aktivitetet e saja muzikore në Prishtinë, vendlindjen e saj, të cilën e braktisi për dashuri.

Bëhet fjalë për Vesa Lumën, këngëtaren simpatike që prej vitesh është zhvendosur në Tiranë pranë bashkëshortit të saj, Gerit, i njohur si Big Basta.

Së fundmi, Vesa ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur rreth jetës dhe karrierës së saj.

Ndër të tjera Vesa ka treguar haptas se a ka kriza në martesën e saj, sa ia ka ndryshuar jetën djali, dhe kur do të vijë me projekte të reja muzikore.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *