Home / Sport / Juventus-Monaco do të gjykohet nga një pronar supermarketi

Juventus-Monaco do të gjykohet nga një pronar supermarketi

Juventus dhe Monaco do të takohen këtë të martë në ndeshjen e dytë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

UEFA tashmë ka përcaktuar gjyqtarin holandez, Bjorn Kuipers për të ndarë drejtësinë, i cili ishte edhe në ndeshjen ndaj Barcelonës dy javë më parë.

 Kujtojmë se ndeshjen e parë Juventus kishte fituar në Monaco me rezultat 2:0, me dy gola të Gonzalo Higuainit.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *