Home / Shëndeti / Ka përzier 3 përbërës dhe flokët e saj kanë filluar të rriten ekstremisht

Ka përzier 3 përbërës dhe flokët e saj kanë filluar të rriten ekstremisht

Rritja e flokëve te shumë femra është një proces tejet i ngadalshëm dhe shpeshherë dëshpërohen duke hequr dorë nga të gjitha preparatet dhe maskat për rritje,
Por, ka shumë mënyra që flokët të rriten, natyrisht disa funksionojnë e disa jo, por kjo maskë është vërtetë magjike.

Gjithçka që iu duhet janë 3 përbërës të cilët duhet t’i përzieni dhe do të keni rezultate mahnitëse brenda një muaji.

Hidhni 2 lugë pluhur mustardë, 3 lugë kanellë pluhur dhe 5 lugë ujë, përzijini derisa të formohet një masë homogjene.

Aplikoni pastën në rrënjë të flokëve me brushë, njëlloj sikur ngjyrën. Lëreni të ndikojë ashtu për 10 deri në 30 minuta.

Këtë maskë përdoreni 2 herë në muaj dhe do të habiteni se sa shpejt do t’ju rriten flokët. Për instruksione më të qarta, ndiqni videon më poshtë

Gjithashtu lexo

10 të famshmit që nuk arritën t’i përmbushin standardet e bukurisë në Hollywood (Foto)

Shumë të famshëm duhet t’i përshtaten paraqitjeve të tyre në një kornizë strikte të Hollywoodit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *