Home / Lajme / Rajon / Kamioni rrëzon shtylla elektrike e këput kabllo (Foto)

Kamioni rrëzon shtylla elektrike e këput kabllo (Foto)

Disa shtylla elektrike janë rrëzuar në Rrugën “Ahmet Krasniqi” në Prishtinë.

 Dëshmitarë të ngjarjes kanë thënë për KALLXO.com se shtyllat janë dëmtuar nga një kamion, i cili po bartte një ekskavator.

Përveç që ka thyer shtyllat elektrike, kamioni në fjalë edhe ka këputur kabllo të rrymës dhe kabllo të tjera duke rrezikuar jetën e personave që kanë kaluar andejpari.

Në vendin e ngjarjes ka dalë Policia dhe ekipet e KEDS-it.

Gjithashtu lexo

“Balena Blu” shënon një tjetër viktimë, adoleshenti vret veten me qese plastike

Loja “Balena Blu” vazhdon që t’i marrë jetën adoleshentëve. Një 14 vjeçar indian dyshohet se …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *