Home / Showbiz / Kanita e X Factorit, u bë këngëtarja më e re shqiptare që ka depërtuar në tregun ndërkombëtar (VIDEO)

Kanita e X Factorit, u bë këngëtarja më e re shqiptare që ka depërtuar në tregun ndërkombëtar (VIDEO)

Ishte vetëm 10 vjeçare kur u fut në konkurrencë me të rriturit në sezonin e dytë të spektaklit ‘X Factor’.

Për 15 vjeçaren nga Shkupi sukseset nuk kanë të ndalur.

E ëmbla Kanitë është bërë artistja më e re shqiptare që ka depërtuar në tregun ndërkombëtar të muzikës.

Lindon do të përfundonte në një ishull me Dua Lipen

Ajo së fundmi ka qenë e ftuar për një intervistë në emisionin Express Rozë, ku ka folur rreth jetës dhe karrierës së saj.

Ndër të tjera këngëtarja ka treguar që ka nënshkruar një kontratë të rëndësishme.

Se çfarë kontrate është ajo e kuptoni duke klikuar në videon e mëposhtme të emisionit Express Rozë.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *