Home / Lajme / Botë / Kanosje nëpërmjet Facebook-ut, arrestohet i dyshuari

Kanosje nëpërmjet Facebook-ut, arrestohet i dyshuari

Policia raporton se në rrugën “Tringë Smajli” dhe është raportuar për një rast kanosje, e cila ka ndodhur përmes faqes së Facebook-ut dhe përmes telefonit.

Policia ka identifikuar personin e dyshimtë që dyshohet se ka kryer kanosjen përmes telefonit, dhe në konsultim me prokurorin kujdestar i njëjti lirohet, ndërsa i dyshuari që ka kryer kanosje përmes Facebook-u është duke u hetuar.

Rasti shkon në procedurë të rregullt.

Gjithashtu lexo

Spanja sërish nën frikën e terrorit, parandalohet sulm tjetër, vriten 5 terroristët

Parandalohet një tjetër sulm terrorist në Spanjë, pas atij të Barcelonës ku mbetën të vrarë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *