Home / Lajme / Rajon / Kapen hajnat, viktimave nuk u kthehet malli (Video)

Kapen hajnat, viktimave nuk u kthehet malli (Video)

Daver Haskukajt, nga Prizreni iu grabitën nga hajnat para kesh e sasi të arit në vlerë prej rreth 100 mijë eurove.

Ndërsa pas shtatë muajsh Haskukaj ende është në pritje të kthimit të mallit që iu vodh.

Policia ka bërë të ditur që katër hajnat janë arrestuar më 2 prill.

Por zëdhënësi i Policisë në Rajonin e Prizrenit, Hazir Berisha, ka thënë për Klan Kosova se gjësendet e vjedhura akoma nuk janë gjetur.

Nga policia u bë e ditur se i njëjti grup kishte kryer edhe vepra të njëjta të ngjashme edhe më herët.

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *