Home / Lajme / Kronika e zezë / Kapet duke vjedhur një kuletë

Kapet duke vjedhur një kuletë

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar, pasi i njëjti është zënë në flagrancë duke vjedhur një kuletë nga viktima femër.

Gjatë kontrollit tek i dyshuari është gjetur në posedim dhe është konfiskuar një armë e ftohtë (thikë).

I dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje. Rasti ka ndodhur në rrugën “Rrethi i Flamurit” në Prishtinë.

Gjithashtu lexo

28 vjeçarja shqiptare që u dogj në azil, vetë ia vuri flakën objektit

Gruaja 28-vjeçare nga Shqipëria, e cila u gjet e vdekur pas shpërthimit të zjarrit në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *