Home / Kuriozitete / Kasollja e re e ish-kryeministrit britanik

Kasollja e re e ish-kryeministrit britanik

Ish-kryeministri britanik David Cameron ka në plan të shkruaj një libër dhe për këtë i duhet një vend i qetë.

Ai ka projektuar një kasolle, sigurisht moderne në një kopsht, vlera e të cilës është rreth 25 mijë paund, ku përfshihet një sobë drush, një krevat, ndërsa muret e saj janë të izoluara me lesh deleje.

Z. Cameron pranoi se gruaja e tij Samantha bëri të gjitha veprimet e projektimit në lidhje me kasollen, në të cilën ai planifikon të shkruajë kujtimet e tij. Fëmijët e tij kanë ide të tjera, megjithatë – ata duan ta përdorin atë si një sallë për leje.

“Kemi një debat të madh për këtë hangar, sepse unë dua ta përdor si dhomë për të shkruar, ndërsa djali im dëshiron ta përdorë si dhomë gjumi alternative”, thotë Cameron.

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *